Ursus C-330 – ciągnik rolniczy produkowany w latach 1967–1987 przez zakłady Ursus w Warszawie. Był wielokrotnie modernizowany. Jego protoplasta to C-325,  następcy: C-328, C-330 i C-335.
Ten model doskonale sprawdza się na 15 hektarowych gospodarstwach. Jako maszyna pomocnicza również na większych. Idealnie współdziała  z pługami o różnych parametrach.
Ten model Ursusa często wykorzystywany jest w pracach związanych z wyrębem lasu, ze względu na świetne osiągi w trudnych warunkach.
Nasz sklep ma w swojej ofercie szeroki wachlarz części zamiennych do tej popularnej maszyny, której produkcja w wersji eksportowej trwała od 1967 do 1993 roku, czyli dokładnie 34 lata. Stąd też wzięła się jego popularna nazwa – „trzydziestka”. Posiadamy bogaty asortyment części, pośród których mogą Państwo znaleźć podzespoły hydrauliczne, elektryczne, blacharskie, układu kierowniczego, silnika, układu napędowego, zawieszenia oraz wiele innych. Gorąco zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie rolniczym – Twoja.Zagroda.pl

C-330

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl